HURA! Nasza szkoła zakwalifikowała się do II Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół!

Oznacza to, że nasi uczniowie mają bezpłatny dostęp do strony WWW do nauki słówek z języka angielskiego:

Wszyscy, którzy otrzymali już swoje loginy i hasła mogą codziennie wykonywać powtórkę słówek przydzielonych przez nauczyciela- są to tzw. sesje. Po każdej wykonanej (i dokończonej) sesji uczeń dostaje raport systematyczności i postępów pracy (może być on widoczny również dla rodziców, którzy chcą się zaangażować w naukę swoich dzieci). W tym tygodniu dopiero zapoznajemy się z tym innowacyjnym systemem nauki- tylko chętni aktywnie realizują program, ale mam nadzieję, że już od kwietnia nastąpi faza pełnego wdrożenia i używanie INSTA.LING w klasach będzie obowiązkowa dla większości uczniów, a ocena za systematyczną pracę będzie traktowana jako jedna z cząstkowych ocen.
Cele tego przedsięwzięcia są bardzo ambitne. Jesteśmy jedną z pierwszych szkół, które wdrażają ten system i w znacznym stopniu NASZE zaangażowanie i praca zadecydują o sukcesie całego programu. Dla uczniów uczestniczących w II Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół w semestrze letnim 2013/2014 życzę powodzenia, wytrwałości i efektów w nauczaniu języka angielskiego!

Magdalena Andrzejewska